Kabaret K2 w Galerii Łódzkiej

W jaki sposób pokonać chandrę z uśmiechem? Przyjść do Galerii Łódzkiej 18 listopada. Tego dnia Centrum zaprasza na sporą dawkę humoru podczas imprezy „GALERIA ŁÓDZKA NA WESOŁO!”.  Na scenie, która znajdzie się na poziomie -1, wystąpi aktor i reżyser Krzysztof Falkowski w towarzystwie światowych gwiazd estrady. Wielcy świata muzyki spotykają się w jednym miejscu: Michael Jackson, Tina Turner, Elvis Presley i inni będą poruszać się w rytm swoich przebojów dzięki zręcznej animacji showmana. Jak bardzo dokładnie marionetka jest w stanie oddać charakterystyczne ruchy człowieka? Warto zobaczyć to na własne oczy!

O dobry humor klientów zadba duet z Kabaretu K2 prezentując swoje najlepsze „hity”.  Artyści znani m.in. z formacji takich jak Babeczki z Rodzynkiem czy Hlynur potrafią rozbawić widza żartując
z otaczającej nas rzeczywistości. Na jesienną chandrę nie ma lepszego sposobu niż spojrzenie na świat z „przymrużeniem oka”.

Każdy, kto zapragnie „zabrać” odrobinę sztuki ze sobą będzie mógł stworzyć swój kineograf (ang. Flipbook). Wystarczy przyjść do naszego punktu ze swoją książką i zrobić animację, dzięki której przy szybkim przekartkowaniu stron naszym oczom ukaże się krótki film rysunkowy.

Serdecznie zapraszamy.

Repertuar:

SCENA (poziom  -1, przy fontannie):
Godziny występów FALKO SHOW (pokaz trwa 20 minut)
13.00 |14.00 | 15.00 | 16.00

Występ KABARETU K2
17.00

STANOWISKO FLIPBOOK
13:00 – 18:00