GRAMY RAZEM Z RANCZEM

Aktorski Finał WOŚP w Galerii Łódzkiej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku gromadzi miliony darczyńców, a „Ranczo” miliony wiernych fanów. Dlatego w tegorocznym Finale WOŚP, w Galerii Łódzkiej, wezmą udział znani aktorzy z „serialu wszech czasów” zagrzewając do wsparcia tej wyjątkowej akcji charytatywnej.

W niedzielę, 14 stycznia na scenie Galerii Łódzkiej pojawią się m.in. Dorota Nowakowska, Paweł Królikowski, Bogdan Kalus, Katarzyna Żak, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza.
W programie przewidziano wywiady z artystami, niepublikowane materiały z planu filmowego oraz ciekawe anegdoty. Fani serialu będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z kultowymi postaciami i uzupełnić swoje kolekcje autografów. Kto z nas nie marzy o „selfie” z Kusym czy Solejukową?

Gratką dla miłośników serii telewizyjnej będzie spotkanie z autorkami książki „Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów”, czyli Elżbietą Piotrowską i Martą Lipecką. Podczas wydarzenia klienci Galerii Łódzkiej będą mieli okazję wygrać opowieść o „Ranczu”, w której znajdą m.in. historię powstania serialu, anegdoty z planu i wywiady z twórcami.

W trakcie imprezy wolontariusze będą kwestować na rzecz WOŚP. Każda osoba, która przekaże minimum 10 zł na szczytny cel, będzie mogła wziąć udział w grze zręcznościowej „Rzutem Po Serce”.

Cel wszystkich działań pozostaje niezmienny – zebrać jak największą sumę pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku gramy dla  „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gramy w iście aktorskim stylu. Event
w Galerii Łódzkiej startuje o godzinie 12. Okażmy serce!