Torebkowy zawrót głowy w Galerii Łódzkiej

W kwietniu Galeria Łódzka „torebką stoi”. Centrum przygotowało wystawę unikatowych toreb. Na klientów czekać będzie również konkurs, w którym do wygrania nagrody o wartości ponad 30 000 zł.

Nie zabraknie modowego akcentu. Odwiedzający będą mogli stworzyć personalizowaną torbę projektu znanego grafika – GOUDA WORKS. 

W Galerii Łódzkiej, w dniach od 13 do 29 kwietnia odbędzie się wystawa kolekcjonerskich toreb. Klienci zobaczą ich całą gamę – od gobelinowych, wysadzanych kamieniami szlachetnymi, w stylu art deco, a na tych z początku XVIII wieku skończywszy. Wystawę sygnuje Dorota Wróblewska, znana stylistka i  autorytet w świecie mody. Centrum po raz kolejny udowadnia, że Galeria Łódzka to galeria dobrego stylu.

W dniach 20 – 29 kwietnia na klientów Galerii Łódzkiej przygotowano konkurs, w którym wartość łącznej puli nagród to ponad 30 000 zł! „Torebkowy zawrót głowy” zostanie doceniony szczególnie przez panie, ponieważ do zdobycia będą m.in. vouchery do flagowych salonów, w których wymienimy je na wymarzoną kopertówkę czy torbę, która uzupełni wiosenną stylizację. Wśród nagród znajdą się również karty podarunkowe o wartości 100 zł, zaproszenia na spotkania ze stylistką, vouchery na kawę oraz designerskie torby z limitowanej edycji Galerii Łódzkiej. Punkt konkursowy będzie ulokowany na poziomie -1 (przy fontannie). Aby wziąć udział w konkursie należy okazać paragon o wartości min. 100 zł.

W dniach 27-29 kwietnia w Galerii Łódzkiej powstanie punkt personalizacji toreb, w którym nasi projektanci i styliści będą nadawać „modnym tytkom”, stworzonym przez znanego łódzkiego grafika – GOUDA WORKS, unikatowego charakteru.

W kwietniu w Galerii Łódzkiej na klientki czekać „torebkowy zawrót głowy”.

Zapraszamy!