Zakupy do pełna w Galerii Łódzkiej

Od 12 do 28 października zakupy w Galerii Łódzkiej nabiorą rozpędu. W tych dniach warto „wrzucić szósty bieg” i czym prędzej „zatankować zakupy do pełna”. Na uczestników loterii czekać będą karty podarunkowe o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.

„Jesień obfituje w działania promocyjne. Tym razem stawiamy na wykorzystanie interaktywnych urządzeń, które wprowadzają element zabawy tematycznej. Nasze doświadczenia pokazują, że właśnie tego typu akcje są najchętniej wybierane przez klientów Centrum. W październiku warto „zatankować” nowe kolekcje „pod sam korek” i zdobywać cenne nagrody.

JAK TO DZIAŁA? NAJKRÓTSZA DROGA DO ZDOBYCIA KARTY PODARUNKOWEJ.

Krok pierwszy – zakupy.

Warto wykazać się refleksem i wyprzedzić konkurentów w wyścigu po najciekawsze perełki z jesiennych kolekcji. Uwaga, maksymalna prędkość dozwolona podczas zakupów nie może  przekraczać 350 km/h.

Krok drugi – pit stop z nagrodami.

Punkty promocyjne, znajdują się na poziomie -1 przy sklepie Smyk i na poziomie 0 przy punkcie informacji,  wyposażone są w specjalne dystrybutory kart upominkowych o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.

Krok trzeci – kontrola zakupów.

W tym miejscu należy okazać paragon potwierdzający dokonanie zakupu w Galerii Łódzkiej za minimum 100 zł.

Krok czwarty – nagrody.

Odbierz od obsługi punktu kupon promocyjny, zarejestruj go i sprawdź czy wygrałeś jedną z kart podarunkowych o wartości 50 zł lub 100 zł.

„Zakupy do pełna” to aż 17 dni loterii, podczas której można zdobyć karty upominkowe. Zatem silnik start, kierunek Galeria Łódzka. Szerokości!