Dzieci dzieciom

W sobotę 1 grudnia w godzinach 12 -17 i w czwartek 13 grudnia w godzinach 15 -20, zaczynamy przedświąteczną akcję charytatywną Dzieci Dzieciom.
W Galerii Łódzkiej będziemy zbierać prezenty, środki czystości oraz artykuły żywnościowe z długą datą ważności np. makarony, kasze, mąki, oleje czy mleka w proszku, które po świętach trafią do młodych podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Już po raz 57 czekamy na dzieci, które chciałyby podzielić się z rówieśnikami zabawkami, ubrankami albo książkami. Można przynieść pluszowe misie, maskotki, lalki, piłki, gry planszowe oraz książki dla dzieci. Bardzo ważne w tej edycji dla podopiecznych są środki czystości!

Rodzicom i dzieciom przynoszącym prezenty zrobimy pamiątkowe zdjęcia z czekającym na nich Mikołajem, które zostaną opublikowane na stronie dzienniklodzki.pl/dziecidzieciom w specjalnej Galerii Darczyńców.
Dodatkowo dla każdego darczyńcy zostanie przygotowane pamiątkowa pierwsza strona gazety Dziennik Łódzki wraz z jego zdjęciem, które będą dostępne do pobrania na stronie internetowej.