Wysmakowane Święta w Galerii Łódzkiej

Już od 1 grudnia w Galerii Łódzkiej będzie można poczuć ducha świąt. Stanie się tak za sprawą zimowej scenografii oraz akcji, które w grudniu nastawione są na dawanie radości. „Dzieci dzieciom”, „reniferowe warsztaty”, pakowanie prezentów, muzyka na żywo to zaledwie kilka z planowanych działań.

Akcja dzieci dzieciom.

Nie ma nic milszego niż dawanie prezentów. Wiedzą o tym Ci, którzy biorą udział w corocznej akcji charytatywnej Galerii oraz Dziennika Łódzkiego. W dniach 1 i 14 grudnia klienci Centrum mogą podarować upominki dzieciom, które tego potrzebują. Wymarzone samochodziki, ukochane misie, czy ubranka można zostawiać w chatce przy fontannie. Na grzecznych darczyńców czeka Mikołaj, który chętnie zrobi sobie wspólne zdjęcie i pochwali dobry uczynek.

Nastrojeni na święta.

6 grudnia będzie można rozkoszować się jazzowymi standardami w świątecznym klimacie. Melodie, które z pewnością nuci Mikołaj, wykona Kamila Jaskrowska wraz z zespołem. Live Session rozkołysze klientów podczas czterech koncertów. Pierwszy set muzyczny rozpocznie się o godzinie 15.

Chatka jak w Rovaniemi.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tak też sądzi Mikołaj, który zaprosi odwiedzających Galerię Łódzką do chatki rodem ze Skandynawii. Ciepło kominka i przytulne wnętrza pozwolą poczuć atmosferę nadchodzących świąt i zagwarantują niezwykłą oprawę tegorocznych zdjęć z „Gwiazdorem”.

Galeria Łódzka dobrze się prezentuje.

W tym roku na klientów Centrum czekać będą pomocnicy św. Mikołaja, wyspecjalizowani w pakowaniu prezentów. Każdy, kto dokona zakupu na kwotę minimalną 100 zł, może liczyć  na profesjonalne ozdobienie upominku. Elfy z wypiekami śledzą trendy, dlatego podarunki będą pakowane w papier przywodzący na myśl dawne paczki i sklepowe pakunki. Czy Święta nie powinny być sentymentalne?

Prawdziwym hitem będą personalizowane metki do prezentów w formie zdjęć. Babcia, czy przyjaciele z pewnością chętnie zachowają zabawną fotografię (punkt fotoMetka będzie czynny w weekendy).

Duch świąt już od progu.

Ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego, od 6 grudnia, odwiedzający łódzkie centrum handlowe będą witani przez odźwiernych. Życzenia miłego dnia, czy przyjemnych zakupów z pewnością wprawią w dobry nastrój.

Święta ze smakiem.

Czy można wyobrazić sobie święta bez domowych pierogów? Koneserzy tradycyjnych smaków znajdą je na corocznym jarmarku (poziom -1). Domowe przetwory, chleb na zakwasie, góralskie oscypki, czy pierogi ręcznie robione, to zaledwie kilka z dostępnych pyszności. Rarytasy będą czekać na klientów również w nowej strefie restauracyjnej na poziomie +1.

Ho, ho, ho! Już od pierwszego grudnia Galeria Łódzka pobudza apetyt na nadchodzące święta. Warto odwiedzić Centrum i rozsmakować się w niezwykłej atmosferze.