Z miłości do kultury – czyli teatralne Walentynki w Galerii Łódzkiej

„Jeśli nie chcesz mojej zguby, bilet do teatru daj mi luby”. Tak z pewnością brzmiałyby słowa wypowiedziane przez Klarę do Papkina, gdyby wiedziała o walentynkowej akcji promocyjnej Galerii Łódzkiej. W tym roku Centrum przygotowało dla zakochanych aż 440 biletów na spektakl „Manewry Weselne” oraz popularny punkt wymiany książek.

KULTURALNE ZAKUPY 14 – 15 LUTEGO

Dla miłośników teatru oraz zakupów Galeria Łódzka przygotowała niezwykłą akcję promocyjną. Każdy, kto w dniach 14 i 15 lutego dokona zakupu za minimalną kwotę 300 zł (na 2 paragonach), może odebrać w punkcie informacji bezpłatne zaproszenie dla dwojga na spektakl „Manewry Weselne”. Sztuka wystawiona będzie w Teatrze Powszechnym w dniu 16 lutego o godzinie 19.00.

11 – 16 LUTEGO WYMIANA KSIĄŻEK

Akcja „Z miłości do książek” już na stałe zagościła w kalendarzach łodzian. Przez pięć dni, w Galerii Łódzkiej, można wymieniać książki. W ten sposób przeczytane pozycje zyskują nowe życie i cieszą kolejnych czytelników oraz stanowią cenny „towar wymienny”. Książka za książkę, opowieść za opowieść, a wszystko to z miłości do słowa pisanego.

Książki można wymieniać w punkcie na poziomie –1 od poniedziałku do soboty (11 – 16.02) w godzinach od 11.00 do 20.00.

W dniach od 11 do 16 lutego warto dać się ponieść uczuciu do zakupów i „kulturalnie” rozkochać się w książkach i teatrze. Galeria Łódzka poleca.

Zapraszamy.